"הקשב למטופלות שלך, לפעמים הצלחת הטיפול תלויה במידע שהן מוסרות לך"

 

לא פעם מגיעות אלי מטופלות לאחר ייעוץ אצל מומחים אחרים ושלא רשמו הצלחות בתהליך. תוך בירור ושאלות אני רוצה להבין איך היה ניתן לטפל בה אחרת. אני מאמין שהסוד בטיפול פוריות מוצלח מגיע מתוך הקשבה כנה ואמיתית לצרכי המטופלת וירידה לפרטים של הטיפול שעברה על מנת לתת לה את טיפול המותאם לה באופן ייחודי. 

 

אם ניתן, אפשר גם להקל על המטופלת בתהליך הבא תוך הבנה איפה היו הקשיים שלה בעבר. לדוגמא, תגובה אלרגית לתרופה מסויימת או קושי עם הכנת המזרקים. כמו כן יש להתחשב בתקופת ההחזרה, היא אמנם קצרה יחסית אך מלאה בלחצים פיזיים ונפשיים עבור המטופלת ובן/בת זוגה. חשוב לי להציג ולהתאים את סוגי התמיכה הלוטאלית הן מבחינת נוחות השימוש והן מבחינת היעילות הרפואית.

 

לפני התחלת הטיפול בקליניקה אני מוודא שאני מכיר לעומק את הסיבות שבגללן לא צלחו הטיפולים הקודמים – האם הטיפול הקודם לא צלח בגלל יד הגורל, ביולוגיה, או פרוטוקול שהוא תת-אופטימלי לאותה המטופלת. בשיחת הייעוץ אנו עוברים על דוחות מעבדה, סוגי התרופות והמינונים שקיבלה וכיצד הגיבה להם מהטיפול הקודם. ככל שנלמד, נעמיק ונסיק מסקנות מהעבר, רק כך נוכל להתקדם ולעשות שינויים מושכלים כדי לבנות פרוטוקול חדש עם פוטנציאל לקבל תוצאות טובות יותר.

מטפלים/ות בקליניקה

בקליניקה Green Fertility תוכלו למצוא טיפולים משלימים תוך טיפול הפוריות אשר יסיעו לכן ולכם בתהליך

אנו מאמינים כי הטיפול הטוב ביותר הנו שילוב של טיפול רפואי מצוין, יחד עם תמיכה ועיבוד רגשי של התכנים המורכבים העולים במהלך הטיפול

דניאל צוקרמן, נטורופטית נשית

תוכנית ליווי לנשים לפני תהליך כניסה להריון או החזרה של עובר בתהליכי IVF כדי להכניס את הגוף למצב אופטימלי מבחינת ויטאמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא להצלחת השרשה והריון.

לריסה נבלסקי, עובדת סוציאלית

יועצת פריון ומומחית לטיפול בנשים, מסייעת במגוון התלבטויות שעולות מן הטיפול, קשרים זוגיים או משפחתיים המושפעים מתחושות הלחץ המלווים את התהליך הטיפולי, תמיכה ועזרה במציאת איזון נכון יותר של הטיפול במכלול החיים השוטפים ומידע באשר לזכויותייך כמטופלת.

ד״ר אחמט נמזוב, מומחה לאנדומטריוזיס

מומחה במיילדות וגניקולוגיה, עבר השתלמות במרכז העולמי לאנדומטריוזיס בבורדו, צרפת. שם הוא צבר ידע וניסיון באבחון ובטיפול במאות נשים הסובלות מהמחלה וכן הסובלות ממצבים שונים הנלווים למחלה. כמו כן,ד״ר נמזוב מנהל את יחידת האנדומטריוזיס בבי״ח ברזילי. 

"קליניקה Green Fertility דוגלת בערכים ובמסורת היפנית אשר שמה לה כערך עליון את השירותיות והדיוק מול המטופלות ותוך כדי התהליך"

                                                                                                                                                      – ד״ר ליאון גרין

סיפורים ממטופלים

שירן אלקירי

דוקטור גרין אמנם רק חצי שנה מלווה אותי במסגרת טיפולי פוריות. נפגשתי עם לא מעט פרופסורים ורופאים במשך מספר שנים. ברצוני להודות ולשבח את עבודתך הנפלאה, לפני הכל הסימפטיה, הדאגה, האכפתיות, העידוד והמקצועיות הרבה שאותה אתה מפגין בדרך נפלאה. תודה רבה לך על ליווי צמוד ומעודד לאורך כל הדרך.

בהערכה רבה שירן וברק אלקירי 🙏

אלחנן מגיד

אין לנו מספיק מילים כדי לתאר ולהודות לכל אותם אנשים טובים ומופלאים אותם פוגשים בדרך הלא פשוטה אל עבר הנס הנכסף. בדרכנו העקלקלה הספקנו כבר להיחשף לכמה וכמה רופאים ואנשי מקצוע, אך ברגע שהגיעה שיחת הטלפון עם דוקטור גרין, פשוט הרגשנו כי הגענו למקום הנכון. מקום טוב, בטוח ומכיל. מצאנו אוזן קשבת, ידע נרחב, אמפתיה, הקשבה וערימות של סבלנות כדי לענות לנו על כל שאלה ושאלה במלוא הרצינות, עם כל ההסברים הראויים. דוקטור גרין נתן לנו את הרוח החדשה במפרשים, כשכבר לא נותרו בנו כוחות להרים אותם בעצמנו. עם הליווי המתאים, העידוד הבלתי פוסק וים האמונה שבדרך, הושטת לנו יד, פשוטו כמשמעו, והרמת אותנו אל המקום הכי גבוה שהיה באפשרותך ועל כך אין לנו מספיק מילים כדי להודות, להוקיר ולהעריך! אז פשוט תודה!!!