הפריה חוץ גופית (IVF) היא טכניקה רפואית מתקדמת המאפשרת לאנשים שמתקשים להביא ילדים לעולם, להגשים את חלומם. בואו לגלות חמישה דברים שחשוב לדעת עליה

אנשים רבים שמבקשים להביא ילדים לעולם, מתקשים להיכנס להריון ולהגשים את חלומם. לשמחתנו, מדע הרפואה התקדם מאוד בעשורים האחרונים ומאפשר לנשים וגברים רבים להפוך להורים, בעזרת טכניקות שונות – ובראשן הפריה חוץ גופית. הנה כמה דברים שחשוב לדעת על ההליך:

  1. נפוץ מאוד: תהליך הפריה חוץ גופית הפך בעשורים האחרונים לטיפול מקובל. מהנתונים עולה שהוא עוזר לכל זוג או אישה/גבר חמישי בעולם המערבי להביא ילד/ה לעולם.
  2. הליך בטוח: תהליך של הפריה חוץ גופית נחשב לבטוח מאוד, וסיבוכים כתוצאה ממנו נחשבים לנדירים.
  3. איך זה עובד? במסגרת הליך הפריה חוץ גופית, הביצית נשאבת מהאישה או מתורמת ביצית ואילו את הזרע נותן הגבר או תורם זרע. לאחר מכן מפרים את הביצית בזרע במעבדה – ומחזירים לרחם את העובר שנוצר בעקבות הפריה.
  4. בדיקת עוברים לפני החזרה: כדי לשפר את סיכויי הצלחה של הליך הפריה חוץ גופית, ניתן לבדוק גנטית את העוברים לפני החזרתם לרחם ולבחור להחזיר את העוברים הטובים ביותר.
  5. סיכויי ההצלחה: סיכויי ההצלחה של הליך הפריה חוץ גופית, תלויים במספר גורמים ובהם גיל בני הזוג, ותקינות הביציות, הזרע והרחם. כיום יש פעולות רבות שניתן לבצע כדי לנסות לשפר את איכות הביציות והזרע, וכן פרמטרים אחרים, כדי להעלות את הסיכויים להריון מוצלח ותקין.

הפריה חוץ גופית – אנחנו כאן בשבילך

בעיות פוריות יכולות לעורר תחושה של בדידות, אולם חשוב לנו מאד שתדעי שאת לא לבד. אם את זקוקה לטיפולי פוריות לרבות הפריה חוץ גופית, אנחנו במרפאת greenfertility כאן למענך. טיפולי פוריות הם תהליך שיכול להיות מורכב או ממושך, אולם חשוב לזכור כי רוב מי שעוברים אותו, יצליחו להגשים את חלומם, זה רק עניין של זמן ושל התאמה.

אנחנו ב- greenfertilityנמצאים כאן עבורך כדי לעבור עמך את ההליך, להתאים עבורך את הטיפול הנכון לך ביותר ולעזור לך להגשים את החלום. למידע נוסף השאירי לנו פרטי קשר.

הפריה חוץ גופית – 5 דברים שחשוב לדעת